Tere, lugupeetud kodulehe külastaja!

Meie firma, FURMANTO OÜ, on pühendunud teadlikule ja eksklusiivset karusnahka armastavale kliendile, kes hindab kvaliteeti.
Meie kliendid on need, kes hindavad isikupära ja kellel on kõrgemad nõudmised, kui pakub masstoodang.
Karusnahk ja kasukas on staatuse sümbol ning selle disainimine nõuab iga kliendi puhul personaalset lähenemist.
Minu valmistatud kasukate võtmesõnaks on kvaliteet – parimad karusnahad, personaalne disain ja kaasaegne know-how, mida kasutavad kõik maailma parimad kasukaid valmistavad firmad.
Kasukamoes ei tähenda detailide rohkus parimat tulemust, vaid less is more, esikohale jäägu karusnaha ilu ja klassikaline ning ajatu tegumood, liialdused jäägu moelavadele.     Kasukadisainis kehtib reegel, mida kallim ja väärtuslikum materjal, seda klassikalisem stiil. Klassikalist kasukat kandes ei eksi te kunagi. Uusimaid trende ja stiile kasutan vestide, jakkide ja karusnahast aksessuaaride puhul.

Olen nn Itaalia koolkonna esindaja ja minu õpetajad olid Itaalia oma ala spetsialistid, kellega töötasin koos seitse aastat. 23 tööaasta jooksul olen disaininud ja valmistanud ligi 600 naaritsakasukat, lisaks luksuslikke chinchilla- ja sooblikasukaid, ning teinud koostööd mitmete rõivafirmadega Euroopast.
Olen läbinud karusnahaalase  disainikoolituse  karusnaha „Mekas", Saga Furs of Scandinavia poolt loodud Saga International Design Centre`s, Taanis 1991. aastal.
Kasukas meie kliendi seljas on minu visiitkaart!

 

Kõike karvast ja tere tulemast meie ateljeesse!

Lugupidamisega, Andrus Kalmu

Facebook


Andrus

© Furmanto OÜ 2008